Sport

Spis treści


 

 

 

Dnia 10 października 2016r. w naszej szkole rozpoczął się turniej tenisa stołowego. Miejscem rozgrywek, było pomieszczenie położone przy hali sportowej. Spotkanie skierowane było do klas gimnazjalnych. Organizatorami byli Państwo Kurowscy.
Do zawodów zgłosiło się 16 dziewczyn i 32 chłopców.
Gra przebiegała w przyjaznej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez nauczycieli WF'-u. Podczas rozgrywek można było zaobserwować duże zaangażowanie uczniów - co bardzo cieszyło organizatorów oraz widzów.
Końcowe wyniki rywalizacji prezentują się w następujący sposób.

Grupa dziewczyn:
1. Oliwia Laszczyk
2. Aleksandra Gałązka
3. Julia Saganiak
4. Weronika Kucina

Grupa chłopców:
1. Seweryn Sztekmiller
2. Dominik Sęk
3. Dawid Podlewski
4. Robert Ściśliński

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych przed naszą szkołę. To fajnie, że w naszej szkole organizuje się tyle ciekawych imprez. Nuda na pewno nam nie grozi.

Kamila Krawczuk

 


 

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, unihokej, lekkoatletyka, pływanie oraz biegi przełajowe – to dyscypliny, w których rywalizowało ponad 4000 uczniów z 71 szkół z powiatu zgierskiego w minionym sportowym roku szkolnym 2015/2016. W ostatni piątek, podczas uroczystości podsumowującej Igrzyska Młodzieży Szkolnej, najlepsze szkoły, z rąk Adama Świniucha – członka Zarządu Powiatu Zgierskiego i Krzysztofa Jurka – radnego, a zarazem Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, odebrały puchary i dyplomy.

 

– Cieszę się, że w dobie komputerów, zamiast gier wybieracie aktywność fizyczną, czego dowodem są zdobyte przez was trofea – mówił w trakcie uroczystości Adam Świniuch.

W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych, po raz kolejny, najlepsi okazali się uczniowie z Zespołu Szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim. Na drugim miejscu uplasowali się ich rówieśnicy z SP nr 4 w Ozorkowie, a na trzecim młodzi sportowcy ze zgierskiej „12”.

Wśród gimnazjalistów pierwsze miejsce przypadło w udziale zawodnikom z Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie, zaś drugą lokatę zajął Zespół Szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim. Tuż za ich plecami uplasowali się uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Zgierzu.

Spośród szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się sportowcy z I Liceum Ogólnokształcącego w Ozorkowie. Puchar za drugie miejsce odebrali uczniowie z Zespołu Licealno-Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim. Na najniższym stopniu, podobnie jak w ubiegłym roku, znalazł się Zespół Szkół nr 1 w Zgierzu. Oprócz pucharów najlepsze szkoły otrzymały specjalne talony na zakup sprzętu sportowego na łączną kwotę 8 tys. zł.

Piątkowa uroczystość była również okazją do wręczenia podziękowań dla nauczycieli, którzy przygotowali młodzież do zmagań sportowych oraz podsumowania osiągnięć naszych sportowców na arenie wojewódzkiej. W klasyfikacji generalnej nasz powiat ponownie zajął pierwsze miejsce. Łupem naszych zawodników padło 19 medali, w tym: 9 złotych, 3 srebrnych i 7 brązowe.

Na osobny akapit zasługują lekkoatleci z Zespołu Licealno-Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim. Podczas niedawnego finału wojewódzkiego „Vena - Sport Festival”, podopieczni trenera Kazimierza Tomczyka zdobyli, aż trzy złote medale. Na najwyższym stopniu podium stanęły sztafety: 4x100 m dziewcząt i chłopców oraz damska sztafeta szwedzka.


Łukasz Roman

 

 

 


 

Sport w Gimnazjum w Parzęczewie 2015/2016r.

Podsumowując 2015/2016 rok pod względem sportowym Nasze Gimnazjum uczestniczyło, w  21  imprezach, które były organizowane przez Zgierski MOSIR oraz Łódzki Szkolny Związek Sportowy. Uczestnicząc w nich zajmowaliśmy wysokie miejsca, na tle Powiatu, Rejonu, a nawet Województwa. Podczas wszystkich zawodów do których przystępowaliśmy z wielkim zaangażowaniem oraz skupieniem nie zabrakło emocji,  które towarzyszyły nam przez cały czas. To my wspólnie wspieraliśmy się podczas porażki lub odniesionego zwycięstwa.

W klasyfikacji generalnej Gimnazjum w Parzęczewie zajęło 4 miejsce w Powiecie Zgierskim.

Za ten cały trud chcieliśmy bardzo podziękować Państwu Kurowskim, bo to oni swoją ciężką pracą i zaangażowaniem przyczynili się, że Nasze Gimnazjum, odnosiło sukcesy w tak dużej ilości zawodów. Dziękujemy !!!

 

 

 


 

Mistrzostwa Powiatu w Plażową Piłkę Siatkową

W dniu 23.05.2016 roku w Głownie odbyły się mistrzostwa powiatu w plażową piłkę siatkową organizowaną w ramach Gimnazjady dziewcząt oraz chłopców. Nasi uczniowie w składach Jakub Kurowski, Seweryn Sztekmiller oraz uczennice  Karina Laszczyk, Patrycja Graczyk wystartowały w tego typu imprezie.

Nasze dziewczyny po  zaciętej walce zajęły 4 miejsce z pośród 9 szkół z naszego powiatu.

Natomiast chłopcy z pośród 8 szkół zajęli 2 miejsce tym samym awansując , do półfinału Wojewódzkiego, który odbył się 03 czerwca  w Poddębicach. W zmienionym składzie Mateusz Wawrzyniak oraz Mateusz Podlewski zajęli 4 miejsce. Za przygotowanie do turnieju dziękujemy trenerowi UKS- Pawłowi Kurowskiemu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kołodziejczyk Arkadiusz

 

 


 

Historyczne zwycięstwo!!!

W dniach 17 oraz 22.03.2016 roku  w Hali Widowiskowo-Sportowej w Głownie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Piłkę siatkową chłopców organizowany w ramach Gimnazjady.

Po raz pierwszy w historii szkoły, nasza drużyna w składzie: Bartek Jóźwiak, Jakub Kurowski, Seweryn Sztekmiller, Mateusz Wawrzyniak, Kacper Sadowski, Arek Kołodziejczyk, Hubert Dębowski, Daniel Muskała, Szymon Nowakowski, Dominik Pawlak, Mateusz Podlewski, Kacper Sas oraz Filip Chróścikowski , wzięła udział w tego typu imprezie.

Zmagania drużyna z Parzęczewa rozpoczęła w grupie B, gdzie musiała rywalizować z drużynami z Głowna oraz Aleksandrowa Łódzkiego.

Parzęczew 2 : 0 Głowno

Parzęczew 2 : 0 Aleksandrów Łódzki

 

Po ciężkich zmaganiach nasz zespół zajął pierwsze miejsce w grupie, zapewniając sobie udział w dalszych rozgrywkach, czyli półfinale.

Pierwszym półfinałowym rywalem był zespół z Leśmierza , z którym nasza drużyna poradziła sobie bez żadnego problemu, i tym zapewniła sobie udział w finale zawodów.

Parzęczew 2 : 0 Leśmierz

 

Z  dużym skupieniem i zaangażowaniem drużyna z Parzęczewa przystąpiła do finału, gdzie spotkali się z Ozorkowem. Po bardzo zaciętej walce zespół z Ozorkowa uległ drużynie z Parzęczewa 2 : 1.

Parzęczew 2 : 1 Ozorków

 

Tak wysokim wynikiem jakim jest MISTRZOSTWO  POWIATU  ZGIERSKIEGO, zespół zapewnił sobie udział w Półfinale Wojewódzkim , który odbył się 31.03.2016 roku  w hali sportowej w Parzęczewie. Nasz zespół zmierzył się z drużyną z Lutomierska. Przy własnej publiczności  Parzęczew wygrał 2:0 , i awansował do Finału Wojewódzkiego, w którym zespoły starali się o reprezentowanie Województwa Łódzkiego na mistrzostwach Polski.

Finał Wojewódzki odbył się 5 kwietnia 2016r. w Hali Sportowej w Działoszynie. Nasz zespół po zaciętej rywalizacji zajął 6 miejsce w Województwie. Jest to bardzo wysoki wynik na tle wszystkich Gimnazjów, jakie znajdują się w naszym Województwie.

Za przygotowanie do wszystkich turniejów odpowiedzialny był Trener UKS -Paweł Kurowski , który z wielkim zaangażowaniem przyczynił się do zajęcia tak wysokiego miejsca, organizując zajęcia pozalekcyjne, które zwiększały umiejętności całej drużyny.

 

 

Arkadiusz Kołodziejczyk

 

 


 

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

W dniu 30 listopada 2015r. w Zgierskiej hali sportowej MOSIR odbyły się mistrzostwa powiatu w Unihokeju chłopców w kategorii szkół Gimnazjalnych.

Nasza reprezentacja w składzie: Bartek Jóźwiak, Mateusz Podlewski, Daniel Muskała, Hubert Dębowski, Kamil Michałowski, Dominik Pawlak, Szymon Nowakowski, Dawid Kalkowski, Dawid Pastwiński Arek Kołodziejczyk, Mateusz Marszałek, Dawid Podlewski , Zdeklasowali rywali zajmując  I miejsce spośród  7 szkół , które uczestniczyły w zawodach. Nasza drużyna rozpoczęła turniej od starcia w grupie A, gdzie zmierzyliśmy się ze: Zgierzem nr3, G w Strykowie oraz G nr 1 w Ozorkowie wygrywając wszystkie mecze , a tym razem zajmując  1 miejsce w grupie, które zezwalało nam grać we Finale rozgrywek w ,którym  zmierzyliśmy się ze Zgierzem nr 1  wygrywając  wysoko, bo aż 4-0. Poniżej wyniki poszczególnych meczów naszej reprezentacji :

GRUPA   A:

G Parzęczew  3-0  G3 Zgierz                        

G Parzęczew  2-0  G Stryków

G Parzęczew  6-0  G1 Ozorków

FINAŁ:

G Parzęczew 4-0  G1 Zgierz

Natomiast w  dniu 01.12.2015 również, w hali sportowej MOSIR w Zgierzu, odbyły się mistrzostwa powiatu w Unihokeju dziewcząt w kategorii szkół Gimnazjalnych.

Reprezentacja dziewczyn w składzie : Julia Saganiak, Aneta Chałas , Marta Talara, Julia szczygieł , Magda Raj, Faustyna Wawrzyniak,  Malwina Zabilska, Barbara Chylińska, Patrycja Graczyk, Dominika Sadowska, Kamila Kaźmierczak, Patrycja Czerwińska pokonały wszystkie swoje rywalki zajmując tak samo jak chłopcy -1 miejsce w powiecie, a tym samym zapewniła sobie grę w półfinale wojewódzkim.  Poniżej wyniki poszczególnych meczów naszej reprezentacji :

GRUPA B:

G Parzęczew 2-0 G1 Ozorków

G Parzęczew  3-0  G3 Zgierz

FINAŁ:

G Parzęczew 3-1 G2 Zgierz

Nasze obydwie reprezentacje zagrały w półfinale wojewódzkim, który odbył się 03.12.2015r. w Uniejowie. Reprezentacja chłopców zajęła 3miejsce natomiast dziewcząt 1 miejsce rezerwując sobie udział w zawodach Wojewódzkich w dniu 15.12.2015r.również w Uniejowie.

 

W dniu 15.12.2015r. w Uniejowie odbył się Finał Wojewódzki. Nasza reprezentacja dziewczyn w poprzednim składzie, zajęła bardzo wysokie 3 miejsce, eliminując pozostałe drużyny. Poniżej poszczególne wyniki :

G Parzęczew 0-2 G Radomsko                                                                Mecz o III miejsce:

G Parzęczew 2-0 G Uniejów                                                      G Parzęczew 1-0 G Tomawa

Jest to ogromny sukces w historii szkoły aby,  Gimnazjum w Parzęczewie stanęło na podium na tle Województwa Łódzkiego.  Za tak wysoki rezultat serdecznie dziękujemy Państwu Kurowskim.

 

Szkolny turniej Unihokeja:

Za nami turniej Unihokeja, który  jak  co roku organizowany jest w naszej szkole. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się aż 15 drużyn dziewczyn oraz chłopców. Nie zabrakło również zaciętej rywalizacji po, której wyłoniliśmy zasłużonych zwycięzców.

Unihokej Chłopców:

GRUPA 1:                                                                                                                         GRUPA 2:

1.IIA                                                                                                                                    1.IB

2.IIIA                                                                                                                                  2.IA

3.IIB                                                                                                                                    3.IIIC

4.IIIB                                                                                                                                   4.IIA2

Poszczególne wyniki:                                                                                                  Poszczególne wyniki:

IIA 0– 5 IIIA                                                                                                                      IB 4–1 IA

IIB 1 –3 IIIB                                                                                                                       IIIC 1 –0 IIA2

IIA 0 –4 IIB                                                                                                                        IB 0 –1 IIIC

IIIA 1 –2 IIIB                                                                                                                     IA 2 – 0 IIA2

IIA 0 –2 IIIB                                                                                                                      IB 1– 1 IIA2

IIIA 1 – 0 IIB                                                                                                                     IA 1 – 3 IIIC

 

PÓŁFINAŁY: MECZ O 3-MIEJSCE: FINAŁ:

IIIB 6 – 0 IB                                                              IB 1 –2 IIIC                                                    IIIA 1-2 IIIB

IIIA 2 – 0 IIIC

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1.IIIB

2.IIIA

3.IIIC

4.IB

 

 

Unihokej Dziewcząt:

GRUPA 1:                                                                                                                         GRUPA 2:

1.IIA                                                                                                                                    1.IIIC

2.IB                                                                                                                                     2.IIIB

3.IA                                                                                                                                     3.IIIA

4.IIB

Poszczególne wyniki:                                                                                   Poszczególne wyniki:

IIA 2 –1 IB                                                                                                                        IIIC 2  –2 IIIB

IA 2–2 IIB                                                                                                                         IIIA 0 – 4 IIIC

IIA 4– 0 IA                                                                                                                         IIIB 0  – 3 IIIA

IB 1 –0 IIB

IIA 1 – 0 IIB

IA 0  – 1 IB

 

PÓŁFINAŁY: MECZ O 3-MIEJSCE: FINAŁ:

IIA 2 –1 IIIA                                        IIIA 3 – 1 IB                                                        IIA 1  – 2 IIIC

IB 0 – 3 IIIC

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1.IIIC

2.IIA

3.IIIA

4.IB

Wszystkie nagrody ufundował Uczniowski Klub Sportowy Gladiator za, które Serdecznie dziękujemy.

 

 


 

Miesiąc sportowych rywalizacji

Za nami miesiąc październik, miesiąc sportowych rywalizacji na szczeblach: szkolnym, powiatowym oraz wojewódzkim.

Wszyscy zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem oraz odwagą na grę ze swoim przeciwnikiem.

Zacznijmy od szkolnego turnieju w tenisa stołowego w ,którym uczestniczyło 38 chłopców. Po zaciętej rywalizacji uczniowie zajęli poszczególne miejsca. Ci chłopcy reprezentowali szkołę w zawodach powiatowych, w kategorii szkół gimnazjalnych zajmując IV-V miejsce.

Chłopcy:

1 Mateusz Podlewski    2.Bartek Jóźwiak        3.Szymon Nowakowski

W dniu 24.09.2015roku w Zgierzu 10 uczniów reprezentowało naszą szkołę w Indywidualnych biegach przełajowych. Najlepsza  5 z pośród chłopców i dziewczyn  zapewniła sobie udział w finale wojewódzkim. Wśród nich znalazła się 3 uczniów: Patrycja Graczyk która uplasowała się na 4 miejscu, następnie z 5 miejscem dobiegła Julia Saganiak natomiast wśród chłopców 5 miejsce przypadło Szymonowi Nowakowskiemu. To oni reprezentowali Gimnazjum w Parzęczewie na Wojewódzkich biegach przełajowych w Uniejowie które odbyły się 02.10.2015 roku. Nasi reprezentanci uplasowali się bardzo wysoko. Na 71 dziewcząt  17 oraz 27 miejsce są rewelacyjnym wynikiem, natomiast z pośród 80 chłopców Szymon Nowakowski zdobył 36 miejsce w Województwie.

Kolejna impreza w jakiej uczestniczyło 10 chłopców oraz 10 dziewczyn, były Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe szkol Gimnazjalnych , które odbyły się 12.10.2015roku w Aleksandrowie Łódzkim.

Zarówno chłopcy jak i dziewczyny uplasowali się na 5 miejscu w powiecie.

Najważniejszym turniejem dla naszej szkoły były Mistrzostwa powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt i chłopców rozgrywanych w dniach: 30,31.10 oraz 03.11.2015 roku. Turniej rozpoczął się od rozlosowania grup w jakich miały grać drużyny z powiatu. Obu naszym reprezentacjom chłopców i dziewczyn przypadło grać w grupie A. Po zaciętej rywalizacji w grupach, półfinałach oraz finałach mecze zakończyły się następującymi wynikami.

 

GRUPA  A: Dziewczyny                                                                               PÓŁFINAŁY:

G1 Zgierz  11 – 3  G Parzęczew G1 Zgierz  8-3  G3 Zgierz

G Ozorków  4  –  5 ZSS Aleksandrów Łódzki                         G2 Zgierz 8-4 G Parzęczew

G1 Zgierz 7–0 ZSS Aleksandrów Łódzki                                                 O III miejsce:

G Parzęczew 6 -  5 G Ozorków                                 G3 Zgierz 5- 5 G Parzęczew Po dogrywce 6:5

G Ozorków 4  –  2 ZSS Aleksandrów Łódzki                                         FINAŁ:

G Ozorków 5 – 10 G1 Zgierz                                                       G1 Zgierz 9-4 G2 Zgierz

 

GRUPA A: Chłopcy                                                                                       PÓŁFINAŁY:

G1 Ozorków 1 – 4 G Parzęczew G Szczawin 6 – 5 G Parzęczew

G2 Zgierz 3 - 6 G Gieczno                                                          G3 Zgierz 4 – 5 G1 Ozorów

G 1 Ozorków 6 – 2 G Gieczno                                                                   O III miejsce:

G Parzęczew 11 –3 G 2 Zgierz                                                  G Parzęczew 10-1 G3 Zgierz

G Ozorków8 – 2 G2 Zgierz                                                                          FINAŁ:

G Parzęczew 11 – 0 G Gieczno                                                 G Szczawin 3- 8 G1 Ozorków

Ostatnią Imprezą w jakiej uczestniczyło Gimnazjum w Parzęczewie były Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach pływackich, które odbyły się 6.10.2015roku. Nasi reprezentanci zajęli 6 miejsce w powiecie.

Za przygotowanie do wszystkich turniejów , serdecznie dziękujemy P. Kurowskim.

 

 


 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

Dnia 24.09.2015r. odbyły się mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. W gimnazjadzie dziewcząt wzięło udział 70 zawodniczek z 15 szkół. W czym z naszej szkoły do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 02.10 w Uniejowie dostały się Patrycja Graczyk z miejscem 4 oraz Julka Saganiak, miejsce 5.

Miejsca jakie zajęły pozostałe dziewczyny:

Dominika Sadowska- 13

Patrycja Czerwińska- 24

Wiktoria Mroziak- 37

W gimnazjadzie chłopców do finału dostał się Szymon Nowakowski, miejsce 5.

Daniel Muskała- 9

Kamil Michałowski- 19

Mateusz Kuźniak- 20

Jakub Barczyński- 26

Dominika Sadowska kl III a

 

 


 

Mistrzostwa Rejonu w Piłkę Ręczną Chłopców
Dnia 20 lutego 2015r., w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach, odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłkę Ręczną Chłopców. Do turnieju przystąpiły 3 zespoły: Gimnazjum w Parzęczewie (Mistrz powiatu Zgierskiego) , Gimnazjum nr 3 w Pabianicach (Mistrz powiatu Pabianickiego) oraz Gimnazjum w Poddębicach (Mistrz powiatu Poddębickiego). Zawody rozegrano w systemie „każdy z każdym”.

 

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

Gimnazjum w Poddębicach – Gimnazjum w Parzęczewie  23:14

 

Gimnazjum nr 3 w Pabianicach – Gimnazjum w Parzęczewie 19:15

 

Gimnazjum nr 3 w Pabianicach – Gimnazjum w Poddębicach 15:13

 

 

 

 

Kolejność  Końcowa:

 

1.Gimnazjum nr 3 w Pabianicach – Awans do Finału Wojewódzkiego

 

2.Gimnazjum w Poddębicach

 

3.Gimnazjum w Parzęczewie

 

 

Skład naszej drużyny:

 

Mateusz Frańczak , Norbert Grzeszkiewicz, Krystian Bartczak, Bartłomiej Jóźwiak, Kamil Michałowski, Daniel Muskała, Kacper Sadowski, Dominik Pawlak, Arkadiusz Kołodziejczyk, Szymon Nowakowski, Sebastian Sierocki, Maciej Kołodziejczyk, Mateusz Marszałek.

 

 

 

Opiekunem drużyny był Pan Paweł Kurowski

 

 

 

Arkadiusz Kołodziejczyk kl. II C


 

Zawody Rejonowe w Unihokeja

Dnia 17.02.2015 roku na hali sportowej w Uniejowie odbyły się zawody rejonowe w Unihokeja szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców. Rywalizacja toczyła się o  wejście  do finału wojewódzkiego.

 

W kategorii dziewcząt:

 

I miejsce Gimnazjum Parzęczew

 

II miejsce Gimnazjum Uniejów,

 

III miejsce Gimnazjum Grabów

 

W kategorii chłopców:

 

I miejsce Gimnazjum Uniejów,

 

II miejsce Gimnazjum Parzęczew,

 

III miejsce Gimnazjum Nowy Gaj

 

Skład drużyny dziewcząt: Katarzyna Krysztofiak, Katarzyna Michalak, Magdalena Raj,  Julia Szczygieł,  Patrycja Graczyk, Malwina Zabilska, Marta Talara, Paulina Milczarek, Barbara Chylińska, Kamila Kaźmierczak Wiktoria Mroziak, Julia Saganiak

 

Skład drużyny chłopców: Mateusz Frańczak, Bartek Jóźwiak, Norbert Grzeszkiewicz, Krystian Bartczak, Arek Kołodziejczyk, Dawid Pastwiński, Szymon Nowakowski, Mateusz Podlewski, Michał Michałowski, Hubert Dębowski, Mateusz Marszałek, Dominik Pawlak.

 

Opiekuni: Katarzyna Kurowska i Paweł Kurowski.

 

Do udziału w zawodach wojewódzkich zakwalifikowała się drużyna dziewcząt.

 

 


 

ZAWODY W UNIHOKEJA

 

 

W naszej szkole odbyły się zawody sportowe w unihokeja. Udział brały skompletowane przez uczniów drużyny klasowe, podczas rywalizacji odbyło się 37 spotkań.. Po długiej i męczącej rywalizacji najlepsi okazały się zespoły:

 


Wśród chłopców:

 

I miejsce- pierwsza drużyna klasy IIIb

 

II miejsce- pierwsza drużyna klasy IIb

 

III miejsce- klasa IIc
IV miejsce- druga drużyna klasy IIb

 

Wśród dziewcząt:
I miejsce- klasa IIc
II miejsce- klasa IIIa

 

III miejsce- klasa Ia
IV miejsce- klasa IIIb

 

 

 

Nagrody ufundował UKS Parzęczew.

 

 

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Zuzanna Gaczyńska IIIa

 

 


 

 

Odsłony: 16525